Hakkımızda

Dentavia Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği 2022 mart ayında faaliyetlerine başlamıştır. Alanında uzman hekim kadrosuyla, Dentavia’nın önceliği hastalarına nitelikli sağlık hizmeti sunmaktır.

Temizlik ve sterilizasyon alanında yüksek standartlar uygulanmaktadır. Diş hekimliğinin bilimsel gelişmelerini ve teknolojisini kullanarak hastaya özel tedaviler planlamak kliniğin öne çıktığı konulardandır. 

Ağız sağlığı ve benzersiz estetik tedavileri birlikte sunabilecek donanımda hekim kadrosuna sahip klinikte, kendinizi özel ve güvende hissedeceğiniz bir ortamda tedavilerinizi huzurla sürdürebilirsiniz. Bünyesindeki Diş Hekimi Dt. İrem ÖZEN, Ortodonti Uzmanı Uzm. Dt. Mehmet SOYDİNÇ ve Çene Cerrahisi Uzmanı Dr. Dt. Yusuf Buğra ÖZDEMİR kliniğin aynı zamanda kurucu ortaklarıdır. 

Lamina, Zirkonyum gibi estetik diş hekimliği uygulamaları, ortodonti, şeffaf plak tedavileri, dolgu, kanal tedavisi, diş eti hastalıklarının tedavileri, implant ve gömülü diş tedavileri Dentavia’da uygulanan tedavilerin bazılarıdır. Dentavia Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği alanında uzman hekimlerle    sizlere daha güzel ve sağlıklı bir gülüş kazandırmak için ilk günkü özveri ile çalışmalarına devam etmektedir.

Ne Aramıştınız?